Po wakacyjnej przerwie wraca Klub Odkrywców i Reporterów. Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie KOiR. 19 października br. o godz 17 w auli szkolnej będziemy gościć prof. Marka Rezlera, historyka i piatkowianina, który zaprezentuje film i przedstawi ciekawostki związane z Piątkowem. Wstęp wolny.

1mW dniu 1 września w auli naszej szkoły odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2016/17. Tradycyjnie, jako gospodarz szkoły, przemawiała Pani Dyrektor Grażyna Lach witając serdecznie grono pedagogiczne oraz wszystkich  uczniów, szczególnie zaś pierwszoklasistów.  Krótki program artystyczny przygotowany przez klasę 3b upamiętnił rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej, w drugiej zaś części żartobliwie wprowadził w szkolną rzeczywistość. Po uroczystości inauguracyjnej uczniowie z radością spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami i kolegami.

Podczas tych krótkich spotkań zapoznali się m.in. z planem zajęć i podzielili się wrażeniami z minionych wakacji.  Na zakończenie młodzież i nauczyciele uczestniczyli we Mszy św. rozpoczynającej rok szkolny, którą w kościele pw. Opatrzności Bożej odprawili księża katecheci.