Po wakacyjnej przerwie wraca Klub Odkrywców i Reporterów. Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie KOiR. 19 października br. o godz 17 w auli szkolnej będziemy gościć prof. Marka Rezlera, historyka i piatkowianina, który zaprezentuje film i przedstawi ciekawostki związane z Piątkowem. Wstęp wolny.

Dnia 15 października w godzinach 13-15 na os. Jagiełły w pobliży bloku nr 5 odbędzie się wielki festyn osiedlowy organizowany przez uczniów klasy II b, która w zeszłym roku szkolnym wzięła udział w konkursie Rady Osiedla na zaprojektowanie i stworzenie osiedlowej imprezy kulturalno-społecznej i go wygrała. Do grupy uczniów z II b w czasie realizacji zadań dołączyły absolwentki naszej szkoły - Julianna Pawlak i Klaudia Styczyńska. Efekty - już wkrótce!
Zapraszamy na festyn! Nie może Was tam zabraknąć!