Życzymy spokojnych i obiecujących w przygody upragnionych przez wszystkich nas wakacji. Bądźcie bezpieczni.

W piątek 23 września br. społeczność naszego gimnazjum udała się na doroczny rajd. Piękna pogoda pozwalała na podziwianie przyrody i zabawę na świeżym powietrzu.

Klasy wraz z opiekunami wędrowały wyznaczonymi dla siebie ścieżkami w kierunku Jeziora Strzeszyńskiego. Po drodze uczniowie wykonywali wyznaczone im zadania – zbierali liście różnych gatunków drzew, które powinny znaleźć się w klasowej kronice rajdu, obserwowali, jakie możliwości rekreacyjne zapewniają poznawane przez nich trasy, wykonywali potrzebne fotografie. Najwięcej jednak radości sprawiły im konkurencje sportowe.

Na mecie rajdu zmęczeni wędrowcy mogli posilić się pyszną grochówką.

Z całą pewnością rajd był świetną okazją do tego, by spędzić czas w sympatycznym gronie na łonie pięknej przyrody.