W środę 29 listopada 2017 r. od godziny 17:00 w naszej szkole organizujemy kiermasz bożonarodzeniowy. Wykonaj własnoręcznie kartkę świąteczną/stroik świąteczny/ozdobę świąteczną i oddaj na kiermasz. Zebrane pieniądze przekażemy na Szlachetną Paczkę, którą wspomagamy od kilku lat, zawsze z wielkim sukcesem i ofiarnością całej społeczności szkolnej. Wszystkie prace będą zbierane w pokoju wuefistów do piątku 27 listopada 2017 r. Owocnej pracy nad projektami!

W piątek 23 września br. społeczność naszego gimnazjum udała się na doroczny rajd. Piękna pogoda pozwalała na podziwianie przyrody i zabawę na świeżym powietrzu.

Klasy wraz z opiekunami wędrowały wyznaczonymi dla siebie ścieżkami w kierunku Jeziora Strzeszyńskiego. Po drodze uczniowie wykonywali wyznaczone im zadania – zbierali liście różnych gatunków drzew, które powinny znaleźć się w klasowej kronice rajdu, obserwowali, jakie możliwości rekreacyjne zapewniają poznawane przez nich trasy, wykonywali potrzebne fotografie. Najwięcej jednak radości sprawiły im konkurencje sportowe.

Na mecie rajdu zmęczeni wędrowcy mogli posilić się pyszną grochówką.

Z całą pewnością rajd był świetną okazją do tego, by spędzić czas w sympatycznym gronie na łonie pięknej przyrody.