W dniu 29.05.2018r. o godz. 17.00 w auli szkolnej odbędzie się wykład z psychologiem, psychoterapeutą Wielkopolskiego Centrum Zaburzeń Jedzenia panią Dorotą Mroczkowską. Spotkanie będzie dotyczyło problematyki: " Jak rozpoznawać, rozmawiać i gdzie szukać pomocy na temat zaburzeń jedzenia". Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Dzień 14 października to święto nas wszystkich - zarówno uczniów jak i nauczycieli. W tym roku połączyliśmy Dzień Edukacji Narodowej z Dniem Gimnazjalisty, dlatego podczas uroczystej akademii odbyło się ślubowanie klas pierwszych oraz zaprzysiężenie Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

Tegoroczna akademia zawierała sporo zabawnych elementów np. ślubowanie wychowawców klas pierwszych, potraktowane z przymrużeniem oka. Nie zabrakło również ciepłych, szczerych życzeń oraz pięknych kwiatów. Całą uroczystość prowadzili :Klaudia Kotkowiak i Jakub Lemiesiewicz z klasy 2A.
Nad przebiegiem całości czuwały:p.M. Zwierzyńska, p.A. Pluta oraz p. M. Zachman- Stachowska