UWAGA !!! KONKURS 6 lutego 2018 r. mieliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Napisz pracę na jeden wybrany przez siebie temat. Może to być opowiadanie, esej czy rozprawka, praca plastyczna, mem wykorzystując komputer lub nie. Czekamy na wasze prace do końca lutego. Tematów prac szukaj na Stronie Głównej

Dzień 14 października to święto nas wszystkich - zarówno uczniów jak i nauczycieli. W tym roku połączyliśmy Dzień Edukacji Narodowej z Dniem Gimnazjalisty, dlatego podczas uroczystej akademii odbyło się ślubowanie klas pierwszych oraz zaprzysiężenie Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

Tegoroczna akademia zawierała sporo zabawnych elementów np. ślubowanie wychowawców klas pierwszych, potraktowane z przymrużeniem oka. Nie zabrakło również ciepłych, szczerych życzeń oraz pięknych kwiatów. Całą uroczystość prowadzili :Klaudia Kotkowiak i Jakub Lemiesiewicz z klasy 2A.
Nad przebiegiem całości czuwały:p.M. Zwierzyńska, p.A. Pluta oraz p. M. Zachman- Stachowska