W środę 29 listopada 2017 r. od godziny 17:00 w naszej szkole organizujemy kiermasz bożonarodzeniowy. Wykonaj własnoręcznie kartkę świąteczną/stroik świąteczny/ozdobę świąteczną i oddaj na kiermasz. Zebrane pieniądze przekażemy na Szlachetną Paczkę, którą wspomagamy od kilku lat, zawsze z wielkim sukcesem i ofiarnością całej społeczności szkolnej. Wszystkie prace będą zbierane w pokoju wuefistów do piątku 27 listopada 2017 r. Owocnej pracy nad projektami!

W związku z sukcesami edukacyjnymi osiągniętymi w drugim półroczu roku szkolnego 2015/16 naszym kandydatem do stypendium został Michał Kabat, uczeń klasy III c, który nie tylko osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, ale również angażuje się w życie naszej szkoły.

Michał aktywnie działa w Samorządzie Uczniowskim, pomaga w organizowaniu różnych imprez szkolnych. Brał udział w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym, X Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania „Klechdy i bajędy” oraz w Konkursie Pięknego Czytania „Lesen gehen…”.

Michałowi gratulujemy nominacji i trzymamy kciuki za pozytywne rozpatrzenie jego kandydatury!!!