UWAGA !!! KONKURS 6 lutego 2018 r. mieliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Napisz pracę na jeden wybrany przez siebie temat. Może to być opowiadanie, esej czy rozprawka, praca plastyczna, mem wykorzystując komputer lub nie. Czekamy na wasze prace do końca lutego. Tematów prac szukaj na Stronie Głównej

DSC 0142We wtorek, 28 lutego 2017r., odbyło się w naszej szkole coroczne Spotkanie Prymusów. Uczestniczyli w nim najlepsi uczniowie z Gimnazjum nr 11 oraz XV Liceum Ogólnokształcącego. Pani wicedyrektor Monika Cieślak oraz pani wicedyrektor Aleksandra Dymska wręczyły szkolnym prymusom listy gratulacyjne dla rodziców oraz życzyły zebranym dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Następnie przy kawie, herbacie oraz pysznym cieście integrowaliśmy się oraz snuliśmy plany na przyszłość. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie!