W dniu 29.05.2018r. o godz. 17.00 w auli szkolnej odbędzie się wykład z psychologiem, psychoterapeutą Wielkopolskiego Centrum Zaburzeń Jedzenia panią Dorotą Mroczkowską. Spotkanie będzie dotyczyło problematyki: " Jak rozpoznawać, rozmawiać i gdzie szukać pomocy na temat zaburzeń jedzenia". Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

DSC 0142We wtorek, 28 lutego 2017r., odbyło się w naszej szkole coroczne Spotkanie Prymusów. Uczestniczyli w nim najlepsi uczniowie z Gimnazjum nr 11 oraz XV Liceum Ogólnokształcącego. Pani wicedyrektor Monika Cieślak oraz pani wicedyrektor Aleksandra Dymska wręczyły szkolnym prymusom listy gratulacyjne dla rodziców oraz życzyły zebranym dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Następnie przy kawie, herbacie oraz pysznym cieście integrowaliśmy się oraz snuliśmy plany na przyszłość. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie!