Dnia 1 czerwca o godzinie 18 w auli szkoły odbędzie się doroczny Koncert Wiosenny pt. "Świat jest teatrem, aktorami ludzie..." Na scenie wystąpią uczniowie i absolwenci Gimnazjum nr 11 oraz XV Liceum Ogólnokształcącego. Przygotowaliśmy dla Państwa kawiarenkę oraz loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami, a także wernisaż prac uczniowskich. Serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami oraz przyjaciółmi.

Klub Odkrywców i Reporterów i Głos Gimnazjalisty G11 zapraszają do wspólnej wyprawy z Arkadym P. Fiedlerem na krańce Afryki. Potomek wielkiego pisarza i zapalony wędrowiec, który pieszo i "maluchem" zwiedził już kilka kontynentów poprowadzi nas na tereny Namibii, afrykańskiego kraju pełnego niezwykłych ludzi i krajobrazów. Film ze swych wypraw A. Fiedler zaprezentuje podczas spotkania, które odbędzie się w środę, 5 kwietnia o godz. 17 w auli Gimnazjum nr 11. Wszystkich miłośników podróży i przygód serdecznie zapraszamy.
Do zobaczenia.