W czwartek 28 września 2017 r. odbędą się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. W piątek 29 września 2017 r. nie tylko w naszej szkole i na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Zapraszamy w tym dniu do sprawdzenia swojej znajomości tabliczki mnożenia.

1Uczennice kl. II A Dagmara Dąbrowska, Paulina Krzykowska i Martyna Kukuczka otrzymały wyróżnienie w konkursie czytelniczym „Książkomania” zorganizowanym we współpracy Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu z Katedrą Filmu, Telewizji i Nowych Mediów UAM w Poznaniu. Zadaniem konkursowym było zareklamowanie ulubionej książki w formie krótkiego filmu. Dziewczyny wybrały „Hobbita” J.R.R. Tolkiena. W kręceniu filmu aktywnie uczestniczyły również Marta Wasielewska i Alicja Rzepecka.

Do konkursu zgłosiło się ponad 40 szkół gimnazjalnych z województwa wielkopolskiego. Spośród nadesłanych filmów jury konkursowe, pod przewodnictwem prof. UAM dra hab. Mikołaja Jazdona - filmoznawcy, wybrało najlepsze prace. Podsumowanie konkursu
i wręczenie wyróżnień odbyło się podczas Targów Edukacyjnych. Gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia filmu tutaj