W środę 29 listopada 2017 r. od godziny 17:00 w naszej szkole organizujemy kiermasz bożonarodzeniowy. Wykonaj własnoręcznie kartkę świąteczną/stroik świąteczny/ozdobę świąteczną i oddaj na kiermasz. Zebrane pieniądze przekażemy na Szlachetną Paczkę, którą wspomagamy od kilku lat, zawsze z wielkim sukcesem i ofiarnością całej społeczności szkolnej. Wszystkie prace będą zbierane w pokoju wuefistów do piątku 27 listopada 2017 r. Owocnej pracy nad projektami!

1Uczennice kl. II A Dagmara Dąbrowska, Paulina Krzykowska i Martyna Kukuczka otrzymały wyróżnienie w konkursie czytelniczym „Książkomania” zorganizowanym we współpracy Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu z Katedrą Filmu, Telewizji i Nowych Mediów UAM w Poznaniu. Zadaniem konkursowym było zareklamowanie ulubionej książki w formie krótkiego filmu. Dziewczyny wybrały „Hobbita” J.R.R. Tolkiena. W kręceniu filmu aktywnie uczestniczyły również Marta Wasielewska i Alicja Rzepecka.

Do konkursu zgłosiło się ponad 40 szkół gimnazjalnych z województwa wielkopolskiego. Spośród nadesłanych filmów jury konkursowe, pod przewodnictwem prof. UAM dra hab. Mikołaja Jazdona - filmoznawcy, wybrało najlepsze prace. Podsumowanie konkursu
i wręczenie wyróżnień odbyło się podczas Targów Edukacyjnych. Gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia filmu tutaj