Dnia 1 czerwca o godzinie 18 w auli szkoły odbędzie się doroczny Koncert Wiosenny pt. "Świat jest teatrem, aktorami ludzie..." Na scenie wystąpią uczniowie i absolwenci Gimnazjum nr 11 oraz XV Liceum Ogólnokształcącego. Przygotowaliśmy dla Państwa kawiarenkę oraz loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami, a także wernisaż prac uczniowskich. Serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami oraz przyjaciółmi.

1Uczennice kl. II A Dagmara Dąbrowska, Paulina Krzykowska i Martyna Kukuczka otrzymały wyróżnienie w konkursie czytelniczym „Książkomania” zorganizowanym we współpracy Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu z Katedrą Filmu, Telewizji i Nowych Mediów UAM w Poznaniu. Zadaniem konkursowym było zareklamowanie ulubionej książki w formie krótkiego filmu. Dziewczyny wybrały „Hobbita” J.R.R. Tolkiena. W kręceniu filmu aktywnie uczestniczyły również Marta Wasielewska i Alicja Rzepecka.

Do konkursu zgłosiło się ponad 40 szkół gimnazjalnych z województwa wielkopolskiego. Spośród nadesłanych filmów jury konkursowe, pod przewodnictwem prof. UAM dra hab. Mikołaja Jazdona - filmoznawcy, wybrało najlepsze prace. Podsumowanie konkursu
i wręczenie wyróżnień odbyło się podczas Targów Edukacyjnych. Gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia filmu tutaj