foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W środę 29 listopada 2017 r. od godziny 17:00 w naszej szkole organizujemy kiermasz bożonarodzeniowy. Wykonaj własnoręcznie kartkę świąteczną/stroik świąteczny/ozdobę świąteczną i oddaj na kiermasz. Zebrane pieniądze przekażemy na Szlachetną Paczkę, którą wspomagamy od kilku lat, zawsze z wielkim sukcesem i ofiarnością całej społeczności szkolnej. Wszystkie prace będą zbierane w pokoju wuefistów do piątku 27 listopada 2017 r. Owocnej pracy nad projektami!

Gimnazjum nr 11

Najlepsze w Poznaniu

IMG 3148Dnia 5 kwietnia br. gościliśmy w naszej szkole znakomitego gościa. W ramach organizowanych przez Echo Piątkowa spotkań Klubu Odkrywców i Reporterów odwiedził nas Arkady P. Fiedler, wnuk słynnego pisarza-podróżnika, globtroter i pasjonat Afryki.

Pan Fiedler opowiadał wszystkim zebranym w auli słuchaczom o swoich podróżach do Namibii, państwa stanowiącego – jak sam określił – „Afrykę w pigułce”. Pokazując setki fantastycznych zdjęć, zrelacjonował kolejne etapy wyprawy, której celem było pokonanie samochodami prawie 4000 km z Windhoek (stolicy Namibii) do wodospadów Wiktorii w Livingstone w Zambii.

Po drodze uczestnicy wyprawy odwiedzali najciekawsze miejsca i plemiona żyjące w Namibii. Spędzili także noc w buszu, a z okien kampingu mogli obserwować pływające w rzece hipopotamy.

Bardzo zaciekawiły nas opowieści o przedstawicielach szczepu Himba. Są to niesłychanie przyjaźni ludzie, którzy zajmują się hodowlą krów i kóz. Ich odmienny tryb życia może stać się inspiracją dla wielu z nas.

Arkady P. Fiedler odwiedzi naszą szkołę ponownie 25 maja br. Tego dnia o godzinie 17.00 w auli opowie o swojej podróży po Afryce fiatem 126 p., popularnie znanym „maluchem” Zapraszamy już dziś.

Przyjazna szkoła

Skarbnik słów niebanalnych

Biblioteka G11

Radiowa Piętnastka

Poradnia Językowa G11

1% dla szkoły

XV LO

Nabór

2017 Copyright Gimnazjum nr 11 w Poznaniu Rights Reserved