foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W środę 29 listopada 2017 r. od godziny 17:00 w naszej szkole organizujemy kiermasz bożonarodzeniowy. Wykonaj własnoręcznie kartkę świąteczną/stroik świąteczny/ozdobę świąteczną i oddaj na kiermasz. Zebrane pieniądze przekażemy na Szlachetną Paczkę, którą wspomagamy od kilku lat, zawsze z wielkim sukcesem i ofiarnością całej społeczności szkolnej. Wszystkie prace będą zbierane w pokoju wuefistów do piątku 27 listopada 2017 r. Owocnej pracy nad projektami!

Gimnazjum nr 11

Najlepsze w Poznaniu

3mW naszej szkole od dwóch lat organizowany jest wewnątrzszkolny konkurs matematyczny. Biorą w nim udział uczniowie wszystkich klas, zarówno liceum jak i gimnazjum. Podobnie jak w poprzednim roku uczestnicy konkursu zostali podzieleni na zespoły trzy lub czteroosobowe. Poszczególne drużyny odpowiadały na wylosowane pytania matematyczne. W nagrodę za każdą prawidłową odpowiedź uczestnicy przesuwali swojego żółwia po planszy gry, tak, aby znalazł się on jak najbliżej mety. Do każdego pytania były podane cztery podpowiedzi, z których tylko jedna była prawdziwa.

W każdej klasie eliminacje wygrały dwie drużyny, które dotarły swoimi żółwiami najbliżej uwielbianej przez te zwierzątka sałaty. W kolejnym etapie rywalizowały ze sobą osobno drużyny z klas pierwszych, drugich oraz trzecich. Sześć najlepszych zespołów (po dwa z każdego poziomu) przechodziło dalej i walczyły w półfinale o możliwość awansu do grona najlepszych dwóch drużyn z danej szkoły. W ścisłym finale o tytuł najlepszej drużyny zespołu szkół konkurowały ze sobą dwie drużyny z gimnazjum i dwie z liceum.

Półfinałowa rozgrywka wśród klas licealnych zakończyła się zwycięstwem drużyny z klasy Ib i IIId. Z gimnazjum do finału zakwalifikowały się IIIa i IIa. Zwycięzcą finału okazała się drużyna z klasy IIIa gimnazjum

GRATULUJEMY !!!

  

Przyjazna szkoła

Skarbnik słów niebanalnych

Biblioteka G11

Radiowa Piętnastka

Poradnia Językowa G11

1% dla szkoły

XV LO

Nabór

2017 Copyright Gimnazjum nr 11 w Poznaniu Rights Reserved