W czwartek 28 września 2017 r. odbędą się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. W piątek 29 września 2017 r. nie tylko w naszej szkole i na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Zapraszamy w tym dniu do sprawdzenia swojej znajomości tabliczki mnożenia.

5mJak co roku, wolontariusze Gimnazjum nr 11 przygotowali piękne motyle które przekazali na cele charytatywne: na akcję „Majówka w Botaniku”.

W Ogrodzie Botanicznym uczniowie: Klaudia Kotkowiak, Areta Żak, Oliwia Borkowska, Emilia Matuszak, Dobrochna Nawrocka, Kuba Lemiesiewicz i Jan Harłoziński dzielnie przemierzali piękne przestrzenie ogrodu, opowiadając przechodniom o potrzebie pomagania podopiecznym Hospicjum Palium.

W tym roku kwesta przeznaczona była na kolejną już rozbudowę hospicjum.

Pogoda była piękna i stąd tłumy Poznaniaków: wśród wolontariuszy był nasz znakomity aktor Michał Grudziński któremu towarzyszyła siostra Kuby- Kinga. We wtorkowym wydaniu „Gazety wyborczej” możemy zobaczyć relację z „Majówki w Botaniku” a w niej nasze wspaniałe dziewczyny- Klaudię i Emilię.

Wszystkim wolontariuszom bardzo serdecznie dziękujemy

i zapraszamy na kolejną akcję, 17 czerwca na Starym Rynku.

Koordynator Szkolnego Koła Wolontariuszy - Joanna Bobrzyk