foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W środę 29 listopada 2017 r. od godziny 17:00 w naszej szkole organizujemy kiermasz bożonarodzeniowy. Wykonaj własnoręcznie kartkę świąteczną/stroik świąteczny/ozdobę świąteczną i oddaj na kiermasz. Zebrane pieniądze przekażemy na Szlachetną Paczkę, którą wspomagamy od kilku lat, zawsze z wielkim sukcesem i ofiarnością całej społeczności szkolnej. Wszystkie prace będą zbierane w pokoju wuefistów do piątku 27 listopada 2017 r. Owocnej pracy nad projektami!

Gimnazjum nr 11

Najlepsze w Poznaniu

5mJak co roku, wolontariusze Gimnazjum nr 11 przygotowali piękne motyle które przekazali na cele charytatywne: na akcję „Majówka w Botaniku”.

W Ogrodzie Botanicznym uczniowie: Klaudia Kotkowiak, Areta Żak, Oliwia Borkowska, Emilia Matuszak, Dobrochna Nawrocka, Kuba Lemiesiewicz i Jan Harłoziński dzielnie przemierzali piękne przestrzenie ogrodu, opowiadając przechodniom o potrzebie pomagania podopiecznym Hospicjum Palium.

W tym roku kwesta przeznaczona była na kolejną już rozbudowę hospicjum.

Pogoda była piękna i stąd tłumy Poznaniaków: wśród wolontariuszy był nasz znakomity aktor Michał Grudziński któremu towarzyszyła siostra Kuby- Kinga. We wtorkowym wydaniu „Gazety wyborczej” możemy zobaczyć relację z „Majówki w Botaniku” a w niej nasze wspaniałe dziewczyny- Klaudię i Emilię.

Wszystkim wolontariuszom bardzo serdecznie dziękujemy

i zapraszamy na kolejną akcję, 17 czerwca na Starym Rynku.

Koordynator Szkolnego Koła Wolontariuszy - Joanna Bobrzyk

Przyjazna szkoła

Skarbnik słów niebanalnych

Biblioteka G11

Radiowa Piętnastka

Poradnia Językowa G11

1% dla szkoły

XV LO

Nabór

2017 Copyright Gimnazjum nr 11 w Poznaniu Rights Reserved