foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W czwartek 28 września 2017 r. odbędą się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. W piątek 29 września 2017 r. nie tylko w naszej szkole i na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Zapraszamy w tym dniu do sprawdzenia swojej znajomości tabliczki mnożenia.

Gimnazjum nr 11

Najlepsze w Poznaniu

Cała społeczność szkolna serdecznie gratuluje  Andrzejowi Chabraszewskiemu z klasy IIIa uzyskania tutułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego i Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego. Życzymy dalszych sukcesów i dziękujemy za tak ciężką pracę zwieńczoną sukcesem.

Przyjazna szkoła

Skarbnik słów niebanalnych

Biblioteka G11

Radiowa Piętnastka

Poradnia Językowa G11

1% dla szkoły

XV LO

Nabór

2017 Copyright Gimnazjum nr 11 w Poznaniu Rights Reserved