Dnia 1 czerwca o godzinie 18 w auli szkoły odbędzie się doroczny Koncert Wiosenny pt. "Świat jest teatrem, aktorami ludzie..." Na scenie wystąpią uczniowie i absolwenci Gimnazjum nr 11 oraz XV Liceum Ogólnokształcącego. Przygotowaliśmy dla Państwa kawiarenkę oraz loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami, a także wernisaż prac uczniowskich. Serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami oraz przyjaciółmi.

Dnia 24 kwietnia 2017 r. wolontariusze z naszej szkoły pojechali do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Serafitek zwanego Domem Słońca. Uczniowie zawieźli dary zebrane w naszym zespole szkół. Była to ogromna ilość artykułów żywnościowych i chemicznych. Trzeci rok z rzędu staramy się w ten sposób wspomóc Siostry Serafitki. W zamian młodzież mogła obejrzeć dom i dowiedzieć się jak wygląda codzienne życie mieszkańców. Wszystkim zaangażowanym osobom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 15, które włączyły się w naszą akcję bardzo dziękujemy!

20170424 124548

20170424 132619