Dnia 1 czerwca o godzinie 18 w auli szkoły odbędzie się doroczny Koncert Wiosenny pt. "Świat jest teatrem, aktorami ludzie..." Na scenie wystąpią uczniowie i absolwenci Gimnazjum nr 11 oraz XV Liceum Ogólnokształcącego. Przygotowaliśmy dla Państwa kawiarenkę oraz loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami, a także wernisaż prac uczniowskich. Serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami oraz przyjaciółmi.

pt. "Świat jest teatrem, aktorami ludzie..."

Oprócz strawy duchowej przygotowaliśmy dla Państwa kawiarenkę oraz loterię fantową
z atrakcyjnymi nagrodami,  a także wernisaż prac uczniowskich.

Niebawem na stronie program koncertu. Serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami oraz przyjaciółmi.