W środę 29 listopada 2017 r. od godziny 17:00 w naszej szkole organizujemy kiermasz bożonarodzeniowy. Wykonaj własnoręcznie kartkę świąteczną/stroik świąteczny/ozdobę świąteczną i oddaj na kiermasz. Zebrane pieniądze przekażemy na Szlachetną Paczkę, którą wspomagamy od kilku lat, zawsze z wielkim sukcesem i ofiarnością całej społeczności szkolnej. Wszystkie prace będą zbierane w pokoju wuefistów do piątku 27 listopada 2017 r. Owocnej pracy nad projektami!

Dnia 1 czerwca o godzinie 18 w auli szkoły odbędzie się doroczny Koncert Wiosenny
pt. "Świat jest teatrem, aktorami ludzie..."

Na scenie wystąpią uczniowie i absolwenci Gimnazjum nr 11 oraz XV Liceum Ogólnokształcącego.
Oprócz strawy duchowej przygotowaliśmy dla Państwa kawiarenkę oraz loterię fantową
z atrakcyjnymi nagrodami,  a także wernisaż prac uczniowskich.

Niebawem na stronie program koncertu. Serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami oraz przyjaciółmi.