foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W środę 29 listopada 2017 r. od godziny 17:00 w naszej szkole organizujemy kiermasz bożonarodzeniowy. Wykonaj własnoręcznie kartkę świąteczną/stroik świąteczny/ozdobę świąteczną i oddaj na kiermasz. Zebrane pieniądze przekażemy na Szlachetną Paczkę, którą wspomagamy od kilku lat, zawsze z wielkim sukcesem i ofiarnością całej społeczności szkolnej. Wszystkie prace będą zbierane w pokoju wuefistów do piątku 27 listopada 2017 r. Owocnej pracy nad projektami!

Gimnazjum nr 11

Najlepsze w Poznaniu

W ostatni wtorek klasa II b miała okazję  odwiedzić umiejscowioną na Łazarzu przepiękną, zabytkową siedzibę Radia Poznań (do niedawna Radia Merkury).

Oprowadzani przez naszego znakomitego przewodnika – pana redaktora Jerzego Piasnego – mogliśmy zajrzeć we wszystkie zakamarki tego przepięknego secesyjnego budynku. Odwiedziliśmy newsroom, studio im. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego (w którym znajduje się do dziś działająca zabytkowa umywalka) oraz pokoje redaktorów poszczególnych działów.

Wysłuchaliśmy opowieści o codziennej pracy dziennikarza, a także mogliśmy bezpośrednio ją obserwować, trafiliśmy bowiem do samego serca Radia Poznań – studia, z którego nadawana była audycja na żywo. Wszyscy poznaniacy mogli nas tego dnia usłyszeć – owacje podczas rozstrzygnięcia konkursu na antenie to nasza sprawka!

Wycieczka bardzo nam się podobała, tym bardziej, że nasz przewodnik na koniec wizyty zrobił nam konkurs z wiedzy o radiu, w którym mogliśmy otrzymać atrakcyjne nagrody.

 

Przyjazna szkoła

Skarbnik słów niebanalnych

Biblioteka G11

Radiowa Piętnastka

Poradnia Językowa G11

1% dla szkoły

XV LO

Nabór

2017 Copyright Gimnazjum nr 11 w Poznaniu Rights Reserved