Święta Bożego Narodzenia tuż tuż. 22 grudnia 2017 r. zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły do auli na wspólną szkolną wigilię połączoną z Jasełkami. Serdecznie zapraszamy.

as comZgodnie z tradycją, na początku czerwca uczniowie klas pierwszych walczyli o tytuł AS-a MATEMATYCZNEGO. Każdy indywidualnie rozwiązywał przygotowane zadania. Do etapu międzyklasowego zakwalifikowali się:

kl Ia: Angelika Jaborska, Szymon Haraś, Olga Skolasińska, Wiktoria Widerska, Norbert Chotnicki, Michał Adamski

kl Ib: Weronika Kowalewska, Barbara Dudzińska, Klaudia Smelkowska

kl Ic: Martyna Bartkowiak, Maja Oleszczuk, Karolina Wojtuś, Emilia Łuczak, Monika Kulikowska

kl Id: Aleksandra Andrzejewska, Piotr Andrzejewski, Karol Szymański

kl Ie: Karolina Malinowska, Aleksandra Łukawska

Zwyciężyła Angelika Jaborska z kl Ia, której gorąco gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach i olimpiadach.