W czwartek 28 września 2017 r. odbędą się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. W piątek 29 września 2017 r. nie tylko w naszej szkole i na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Zapraszamy w tym dniu do sprawdzenia swojej znajomości tabliczki mnożenia.

mtOj, talentów ci u nas w gimnazjum dostatek – mógłby powiedzieć każdy, kto obserwował przebieg eliminacji do szkolnego konkursu Mam Talent. Tegoroczna edycja pozwoliła na odkrycie wielu różnorodnych umiejętności naszych uczniów, wśród których nie zabrakło śpiewu, tańca i  muzyki.

Do koncertu finałowego zakwalifikowało się pięciu uczestników. 21 czerwca 2017 roku społeczność Gimnazjum nr 11 miała przyjemność podziwiać występy Alicji Rzepeckiej , Małgorzaty Budzińskiej, Gabrysi Molaty, Natalii Lis i Kai Klim  oraz chłopców z grupy MC Ściaba Squad. Zwycięzcę wyłoniono w wyniku głosowania publiczności, a ta pierwsze miejsce przyznała chłopcom z MC Ściaba Squad, drugie Małgosi Budzińsiej, a trzecie Gabrysi Molata.

Wszystkim uczestnikom gratulacje złożyła pani wicedyrektor Monika Cieślak, która wręczyła im również dyplomy i nagrody.

Samorząd Uczniowski - organizator imprezy – zadbał o jej piękną oprawę. Występy artystów były zilustrowane specjalnie dobranymi teledyskami oraz urozmaicone prezentacjami gościnnymi. Poza konkursem wystąpili Maja Nowaczyk i Bartosz Fintzel.

Nad przebiegiem zdarzenia czuwały opiekunki SU, panie Izabela Remblewska i Magdalena Brzycka.