foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Po wakacyjnej przerwie wraca Klub Odkrywców i Reporterów. Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie KOiR. 19 października br. o godz 17 w auli szkolnej będziemy gościć prof. Marka Rezlera, historyka i piatkowianina, który zaprezentuje film i przedstawi ciekawostki związane z Piątkowem. Wstęp wolny.

Gimnazjum nr 11

Najlepsze w Poznaniu

30mW dniu 4 września w auli naszej szkoły odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2017/18. Tradycyjnie, jako gospodarz szkoły, przemawiała Pani Dyrektor Grażyna Lach witając serdecznie grono pedagogiczne oraz wszystkich  uczniów.  Krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły upamiętnił rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej, w drugiej zaś części żartobliwie wprowadził w szkolną rzeczywistość. Po uroczystości inauguracyjnej uczniowie z radością spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami i kolegami.

Podczas tych krótkich spotkań zapoznali się m.in. z planem zajęć i podzielili się wrażeniami z minionych wakacji.  Na zakończenie młodzież i nauczyciele uczestniczyli we Mszy św. rozpoczynającej rok szkolny, którą w kościele pw. Opatrzności Bożej odprawili księża katecheci.

Przyjazna szkoła

Skarbnik słów niebanalnych

Biblioteka G11

Radiowa Piętnastka

Poradnia Językowa G11

1% dla szkoły

XV LO

Nabór

2017 Copyright Gimnazjum nr 11 w Poznaniu Rights Reserved