Święta Bożego Narodzenia tuż tuż. 22 grudnia 2017 r. zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły do auli na wspólną szkolną wigilię połączoną z Jasełkami. Serdecznie zapraszamy.

logo pl29 września 2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy  Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, który okazał się wielkim szkolnym wydarzeniem. Najpierw były przygotowania, podczas których młodzież przypominała sobie tabliczkę mnożenia. Potem  sprawdzaliśmy jej znajomość  podczas egzaminów. Na jeden dzień uczniowie - eksperci stali się egzaminatorami i sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia koleżanek, kolegów oraz dorosłych. Za bezbłędną odpowiedź osoba otrzymała odznakę - naklejkę ekseperta tabliczki mnożenia. Jesteśmy  z Was dumni, ale i nauczycieli oraz pracowników szkoły, którzy mimo iż nie są nauczycielami matematyki to tabliczkę mnożenia znają bardzo dobrze.

TAK TRZYMAĆ :)