UWAGA !!! KONKURS 6 lutego 2018 r. mieliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Napisz pracę na jeden wybrany przez siebie temat. Może to być opowiadanie, esej czy rozprawka, praca plastyczna, mem wykorzystując komputer lub nie. Czekamy na wasze prace do końca lutego. Tematów prac szukaj na Stronie Głównej

8mSukcesem zakończył się nasz tegoroczny udział w Biegu Chrobrego.

Na podium stanęły dwie uczennice z naszej szkoły zajmując pierwsze i drugie miejsce.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych  I miejsce zdobyła uczennica z kl.1c Zuzia Kaczmarek, a w kategorii szkół gimnazjalnych na II miejscu podium stanęła Małgosia Budzińska z kl.2b. Dziewczyny nagrodzono medalami, dyplomami i drobnymi upominkami.

Pozostałe uczestniczki biegu to: Alicja Rzepecka (VI miejsce), Marta Sakowska, Jagoda Kamińska, Magda Zieniuk, Marta Wasielewska, Maja Gazdecka, Liwia Jankowiak i Patrycja Mencel z gimnazjum, oraz Ewelina Szymańska z liceum zajmując V miejsce.