Po wakacyjnej przerwie wraca Klub Odkrywców i Reporterów. Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie KOiR. 19 października br. o godz 17 w auli szkolnej będziemy gościć prof. Marka Rezlera, historyka i piatkowianina, który zaprezentuje film i przedstawi ciekawostki związane z Piątkowem. Wstęp wolny.

8mSukcesem zakończył się nasz tegoroczny udział w Biegu Chrobrego.

Na podium stanęły dwie uczennice z naszej szkoły zajmując pierwsze i drugie miejsce.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych  I miejsce zdobyła uczennica z kl.1c Zuzia Kaczmarek, a w kategorii szkół gimnazjalnych na II miejscu podium stanęła Małgosia Budzińska z kl.2b. Dziewczyny nagrodzono medalami, dyplomami i drobnymi upominkami.

Pozostałe uczestniczki biegu to: Alicja Rzepecka (VI miejsce), Marta Sakowska, Jagoda Kamińska, Magda Zieniuk, Marta Wasielewska, Maja Gazdecka, Liwia Jankowiak i Patrycja Mencel z gimnazjum, oraz Ewelina Szymańska z liceum zajmując V miejsce.