Święta Bożego Narodzenia już za nami. Życzymy pomyślnego Nowego Roku.

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

"  KSIĄŻKA NAS  ŁĄCZY "

• W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.
  • Zadaniem uczestnika jest wykonanie fotografii, której głównym motywem jest książka.
  • Konkurs trwa od 20.10.2017 r. do 13.11.2017 r.
  • Zdjęć nie trzeba wywoływać! Należy je przesłać w formacie jpg na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając jednocześnie swoje imię i nazwisko, klasę i tytuł zdjęcia.
  • Każdy uczestnik może przesłać jedno zdjęcie.
  • Prace powinny być wykonane samodzielnie.
  • Przystępując do konkursu, uczestnik akceptuje niniejsze zasady, zapewnia, że oddane prace są całkowicie jego autorstwa i jednocześnie wyraża zgodę na prezentowanie prac w szkole oraz ich publikację na stronie internetowej szkoły.
  • Zdjęcia wykonane przez wszystkich uczestników konkursu będą w dniu 13 listopada zamieszczone na stronie internetowej szkoły i na szkolnym FB.
  • Autorzy trzech fotografii z najwyższą liczbą głosów, otrzymają nagrody oraz dyplomy.
  •  W przypadku jednakowej ilości głosów oddanych na prace różnych wykonawców o kolejności laureatów zadecyduje Jury.
  • Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona na szkolnym facebooku oraz w gablocie biblioteki .

Zdjęć nie trzeba wywoływać! Należy je przesłać w formacie jpg na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając jednocześnie swoje imię i nazwisko, klasę i tytuł zdjęcia.

SZK KON FOTO 2017