foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W środę 29 listopada 2017 r. od godziny 17:00 w naszej szkole organizujemy kiermasz bożonarodzeniowy. Wykonaj własnoręcznie kartkę świąteczną/stroik świąteczny/ozdobę świąteczną i oddaj na kiermasz. Zebrane pieniądze przekażemy na Szlachetną Paczkę, którą wspomagamy od kilku lat, zawsze z wielkim sukcesem i ofiarnością całej społeczności szkolnej. Wszystkie prace będą zbierane w pokoju wuefistów do piątku 27 listopada 2017 r. Owocnej pracy nad projektami!

Gimnazjum nr 11

Najlepsze w Poznaniu

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY


"  KSIĄŻKA NAS  ŁĄCZY "

 

 • W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.
 • Zadaniem uczestnika jest wykonanie fotografii, której głównym motywem jest książka.
 • Konkurs trwa od 20.10.2017 r. do 13.11.2017 r.
 • Zdjęć nie trzeba wywoływać! Należy je przesłać w formacie jpg na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając jednocześnie swoje imię i nazwisko, klasę i tytuł zdjęcia.
 • Każdy uczestnik może przesłać jedno zdjęcie.
 • Prace powinny być wykonane samodzielnie.
 • Przystępując do konkursu, uczestnik akceptuje niniejsze zasady, zapewnia, że oddane prace są całkowicie jego autorstwa i jednocześnie wyraża zgodę na prezentowanie prac w szkole oraz ich publikację na stronie internetowej szkoły.
 • Zdjęcia wykonane przez wszystkich uczestników konkursu będą w dniu 13 listopada zamieszczone na stronie internetowej szkoły i na szkolnym FB.
 • Autorzy trzech fotografii z najwyższą liczbą głosów, otrzymają nagrody oraz dyplomy.  
 •  W przypadku jednakowej ilości głosów oddanych na prace różnych wykonawców o kolejności laureatów zadecyduje Jury.
 • Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona na szkolnym facebooku oraz w gablocie biblioteki .

Zdjęć nie trzeba wywoływać! Należy je przesłać w formacie jpg na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając jednocześnie swoje imię i nazwisko, klasę i tytuł zdjęcia. 

SZK KON FOTO 2017

Przyjazna szkoła

Skarbnik słów niebanalnych

Biblioteka G11

Radiowa Piętnastka

Poradnia Językowa G11

1% dla szkoły

XV LO

Nabór

2017 Copyright Gimnazjum nr 11 w Poznaniu Rights Reserved