Wolontariat łączy pokolenia

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Uwaga! Egzaminy poprawkowe odbędą się 29 i 30 sierpnia (środa / czwartek) o godz. 9.00. Szczegółowy harmonogram zostanie przekazany przez e-dziennik w terminie późniejszym.

Gimnazjum nr 11

Najlepsze w Poznaniu

Foto 422 listopada wolontariusze naszej szkoły wybrali się do Klubu Seniora „Królewska Oaza” , gdzie wspólnie z seniorami tworzyli ozdoby świąteczne. Zostaną one sprzedane na kiermaszu szkolnym, z którego dochód zostanie przeznaczony na akcję „Szlachetna Paczka”. Dzięki takim inicjatywom młodzież naszej szkoły ma okazję zbliżyć się do ludzi w podeszłym wieku, porozmawiać z nimi, spróbować pysznych ciast upieczonych przez seniorów oraz wspólnie stworzyć piękne rękodzieła w szczytnym celu.

 

Skarbnik słów niebanalnych

Biblioteka G11

Radiowa Piętnastka

Poradnia Językowa G11

Cyberprzemoc

1% dla szkoły

XV LO

Nabór

2018 Copyright Gimnazjum nr 11 w Poznaniu Rights Reserved