Święta Bożego Narodzenia już za nami. Życzymy pomyślnego Nowego Roku.

szlachetna paczka

Podobnie jak w zeszłych latach społeczność naszej szkoły postanowiła włączyć się w piękną ideę ‘Szlachetnej Paczki’ - pomocy ludziom, którzy borykają się z biedą, chorobą czy nieszczęściem.

W tym roku chcemy pomóc rodzinie Pani Barbary wychowującej samotnie dwie córki (5 i 8 lat) oraz opiekującej się niepełnosprawnym intelektualnie bratem Andrzejem (37 lat) oraz chorym ojcem Tadeuszem (65 lat).

Co roku proponujemy uczniom w klasach, aby np. zamiast kupowania sobie gwiazdkowych prezentów na klasową wigilię, zrobili świąteczną paczkę dla rodziny w potrzebie.

Prosimy też wszystkich Rodziców o wparcie naszej akcji za pośrednictwem swoich dzieci. Będziemy bardzo wdzięczni za wszelką okazaną pomoc!

Ofiarowane artykuły gromadzić będziemy  do czwartku 7 grudnia 2017 r. w sali 13a na parterze.

Rzeczy AGD mogą być używane. Prosimy o nieprzynoszenie słodyczy.

Potrzebny będzie także transport zebranych rzeczy do magazynu w Murowanej Goślinie.

Główne potrzeby rodziny

Opał  - 4 tony węgla + drewno
Telewizor-dla Andrzeja, który spędzał przed nim większość czasu, a teraz jest zepsuty i nie do naprawy. Andrzej nie jest samodzielny i nie może sam wychodzić. To jego jedyne zajęcie, zajmujące większość czasu.
Żywność - herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej,konserwy rybne, ryż,  mąka, dżem

Pozostałe potrzeby:

Środki czystości: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący,płyny czyszczące,szampon

Bluza przejściowa dla Andrzeja rozmiar 190 szczupły
Kurtka zimowa dla Andrzeja rozmiar 190 szczupły
Spodnie przejściowe rozmiar 190/pas 96 materiałowe nie z jeansu
Kozaki dla Andrzeja rozmiar 46
koc
Kołdra
Ręczniki
Pościel
Poduszka