Święta Bożego Narodzenia już za nami. Życzymy pomyślnego Nowego Roku.

pulpit Betlejem 2017 01317 grudnia 2017r. wolontariusze Gimnazjum nr 11 w Poznaniu uczestniczyli w akcji charytatywnej na rzecz rozbudowy Hospicjum Palium podczas „Poznańskiego Betlejem”.

Zuzia Paluszczak i Kuba Szymczak upiekli kilkadziesiąt świątecznych pierników, którymi obdarowywali  odwiedzających Plac Wolności. Wśród wolontariuszy spotkaliśmy również naszych absolwentów: Natalię Kordus, Klaudię Kotkowiak i tegorocznego zwycięzcę konkursu „Poznański Wolontariusz Roku- kategoria młodzieżowa”- Michała Nowaczyka. Michałowi oczywiście gratulujemy zaszczytnego tytułu!

Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych, to wspaniale, że kontynuują tradycje wolontaryjne i pomagają ludziom chorym i potrzebującym!

Koordynator Szkolnego Koła Wolontariuszy- Joanna Bobrzyk