foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA !!! KONKURS 6 lutego 2018 r. mieliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Napisz pracę na jeden wybrany przez siebie temat. Może to być opowiadanie, esej czy rozprawka, praca plastyczna, mem wykorzystując komputer lub nie. Czekamy na wasze prace do końca lutego. Tematów prac szukaj na Stronie Głównej

Gimnazjum nr 11

Najlepsze w Poznaniu

26853998 1775591322475557 1578298006 oNasza uczennica, Gabriela Molata z kl. II b, to prawdziwa artystka  Szczerze cieszymy się z jej sukcesów i całej drogi artystycznej, jaką podąża od wielu lat. A gdyby ktoś nie wiedział, to:
Gabi każdego dnia śpiewa całymi godzinami!
Pierwszy kontakt z "wielką sceną" miał miejsce, gdy nasza wokalistka miała 3 lata.
Naukę śpiewu rozpoczęła w Poznańskim Chórze Dziewczęcym SKOWRONKI w 2010 r., z chórem koncertowała przez 2 lata. 


Następnie w 2011 r. roku przystąpiła do grupy wokalno-tanecznej New Voice, z którą to uczestniczyła w wielu konkursach i koncertach. Ogromnym sukcesem było zajęcie I Miejsca w konkursie na Międzynarodowym Festiwalu Talentów "Island of Talent" w Chorwacji w 2015 r. Od 2015 r. Gabi rozpoczęła naukę śpiewu u prywatnego nauczyciela Bartosza Rajpolda absolwenta Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego (klasa śpiewu solowego).
Od 2016 r. jest uczennicą Performance Music Studio, w którym kształci się pod opieką Bartosza Rajpolda oraz Natalii Świerczyńskiej finalistki The Voice of Poland oraz absolwentki Akademii Muzycznej w Poznaniu (klasa wokalistyka jazzowa).
W 2017 r. Gabi została zaproszona do zaśpiewania w dwóch poważnych koncertach, w których udział brało wielu utalentowanych i znanych wokalistów. 
Pierwszy odbył się w maju 2017 r. w Teatrze Fredry w Gnieźnie. Był to koncert charytatywny "The Voices of Hope". Cały dochód z koncertu przeznaczony był dla chorej Olimpii. 
Kolejny koncert odbył się w listopadzie 2017 r. w Bazie Lotnictwa w Krzesinach. Był to koncert Muzyki Filmowej. 
W 2018 r. czekają Gabi kolejne projekty m.in. koncert pt. "Nieżyjące ikony muzyki" oraz ogólnokrajowy konkurs wokalny, dlatego życzymy naszej artystce wielu sukcesów i sił oraz czerpania satysfakcji z tego daru, jaki los podrzucił, nucąc zapewne pod nosem:
„Słońca blask rozproszył się
Gdzieś z oddali głos ciepły biegł
Do tańca mnie porywał
I unosił mnie
Nad plażą pośród fal,
Gdzie śpiew i ogniska żar,
I serce nabija rytm
Muzyki tej”.

Skarbnik słów niebanalnych

Biblioteka G11

Radiowa Piętnastka

Poradnia Językowa G11

Cyberprzemoc

1% dla szkoły

XV LO

Nabór

2018 Copyright Gimnazjum nr 11 w Poznaniu Rights Reserved