Umiesz śpiewać, tańczyć grać czy żonglować cytrynami :) zapisz się do szkolnego konkursu Mam Talent. Zgłoszenia przyjmujemy od 7 do 11 maja 2018r. w sali 19 w każdą dużą przerwę.Czekamy na Ciebie.

26853998 1775591322475557 1578298006 oNasza uczennica, Gabriela Molata z kl. II b, to prawdziwa artystka  Szczerze cieszymy się z jej sukcesów i całej drogi artystycznej, jaką podąża od wielu lat. A gdyby ktoś nie wiedział, to:
Gabi każdego dnia śpiewa całymi godzinami!
Pierwszy kontakt z "wielką sceną" miał miejsce, gdy nasza wokalistka miała 3 lata.
Naukę śpiewu rozpoczęła w Poznańskim Chórze Dziewczęcym SKOWRONKI w 2010 r., z chórem koncertowała przez 2 lata.

Następnie w 2011 r. roku przystąpiła do grupy wokalno-tanecznej New Voice, z którą to uczestniczyła w wielu konkursach i koncertach. Ogromnym sukcesem było zajęcie I Miejsca w konkursie na Międzynarodowym Festiwalu Talentów "Island of Talent" w Chorwacji w 2015 r. Od 2015 r. Gabi rozpoczęła naukę śpiewu u prywatnego nauczyciela Bartosza Rajpolda absolwenta Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego (klasa śpiewu solowego).
Od 2016 r. jest uczennicą Performance Music Studio, w którym kształci się pod opieką Bartosza Rajpolda oraz Natalii Świerczyńskiej finalistki The Voice of Poland oraz absolwentki Akademii Muzycznej w Poznaniu (klasa wokalistyka jazzowa).
W 2017 r. Gabi została zaproszona do zaśpiewania w dwóch poważnych koncertach, w których udział brało wielu utalentowanych i znanych wokalistów.
Pierwszy odbył się w maju 2017 r. w Teatrze Fredry w Gnieźnie. Był to koncert charytatywny "The Voices of Hope". Cały dochód z koncertu przeznaczony był dla chorej Olimpii.
Kolejny koncert odbył się w listopadzie 2017 r. w Bazie Lotnictwa w Krzesinach. Był to koncert Muzyki Filmowej.
W 2018 r. czekają Gabi kolejne projekty m.in. koncert pt. "Nieżyjące ikony muzyki" oraz ogólnokrajowy konkurs wokalny, dlatego życzymy naszej artystce wielu sukcesów i sił oraz czerpania satysfakcji z tego daru, jaki los podrzucił, nucąc zapewne pod nosem:
„Słońca blask rozproszył się
Gdzieś z oddali głos ciepły biegł
Do tańca mnie porywał
I unosił mnie
Nad plażą pośród fal,
Gdzie śpiew i ogniska żar,
I serce nabija rytm
Muzyki tej”.