W dniu 29.05.2018r. o godz. 17.00 w auli szkolnej odbędzie się wykład z psychologiem, psychoterapeutą Wielkopolskiego Centrum Zaburzeń Jedzenia panią Dorotą Mroczkowską. Spotkanie będzie dotyczyło problematyki: " Jak rozpoznawać, rozmawiać i gdzie szukać pomocy na temat zaburzeń jedzenia". Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

5m5 lutego w naszej szkole odbył się Escape Room organizowany przez samorząd szkolny. Wydarzenie to odbyło się dla uczniów każdej z klas, wytypowanych przez swoich wychowawców. Było to nagrodą w zamian za osiągnięcia w nauce oraz dobre zachowanie . Uczniowie podzielili się na pięć grup w których zmagali się z zagadkami w swoich pokojach. Po przejściu pokoi na grupy czekał słodki poczęstunek. Wszyscy uczestnicy wydarzenia miło wspominali spędzony czas.