foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W dniu 29.05.2018r. o godz. 17.00 w auli szkolnej odbędzie się wykład z psychologiem, psychoterapeutą Wielkopolskiego Centrum Zaburzeń Jedzenia panią Dorotą Mroczkowską. Spotkanie będzie dotyczyło problematyki: " Jak rozpoznawać, rozmawiać i gdzie szukać pomocy na temat zaburzeń jedzenia". Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Gimnazjum nr 11

Najlepsze w Poznaniu

FitEdukacjaKl. II b pod opieką p. Anety Pluty zaangażowała się na dwa miesiące w działania projektu zewnętrznego FitEdukacja. Pomysłodawczyni, p. Katarzyna Skolimowska, każdego dnia zachęcała do podjęcia prozdrowotnych wyzwań, wpływających m.in. na przyswajanie wiedzy.
Uczniowie stosowali ćwiczenia na lepszą koncentrację, czytali artykuły na temat pracy mózgu, przygotowywali swoją wodę smakową, chodzili wspólnie na spacery (z aplikacją Endomondo). Jednocześnie w ramach stawania się Fit, ćwiczyli się w umiejętnościach miękkich.
Była praktyka, konkursy, pozostały nawyki. Dzięki tej aktywności nasza szkoła uzyskała certyfikat FitEdukacji i tym samym dołączyła do polskich szkół promujących zdrowy tryb życia. 
Korzyści z bycia Fit są namacalne i niezwykle potrzebne, dlatego polecamy działania projektowe FitEdukacji, zaś organizatorom serdecznie dziękujemy 

Skarbnik słów niebanalnych

Biblioteka G11

Radiowa Piętnastka

Poradnia Językowa G11

Cyberprzemoc

1% dla szkoły

XV LO

Nabór

2018 Copyright Gimnazjum nr 11 w Poznaniu Rights Reserved