Umiesz śpiewać, tańczyć grać czy żonglować cytrynami :) zapisz się do szkolnego konkursu Mam Talent. Zgłoszenia przyjmujemy od 7 do 11 maja 2018r. w sali 19 w każdą dużą przerwę.Czekamy na Ciebie.

żółwW naszej szkole od trzech lat organizowany jest wewnątrzszkolny konkurs matematyczny. Biorą w nim udział uczniowie wszystkich klas, zarówno liceum jak i gimnazjum. Podobnie jak w poprzednim roku uczestnicy konkursu zostali podzieleni na zespoły trzy lub czteroosobowe. Poszczególne drużyny odpowiadały na wylosowane pytania matematyczne. W nagrodę za każdą prawidłową odpowiedź uczestnicy przesuwali swojego żółwia po planszy gry, tak, aby znalazł się on jak najbliżej mety. Do każdego pytania były podane cztery podpowiedzi, z których tylko jedna była prawdziwa.

W każdej klasie eliminacje wygrały dwie drużyny, które dotarły swoimi żółwiami najbliżej uwielbianej przez te zwierzątka sałaty. Kolejny etap już niebawem. Klasy drugie spotykają się w ćwierćfinale na 7 lekcji, klasy trzecie na 8 lekcji w sali 28 i 29 w czwartek 22.03.2018 r.

Niech wygrają dwie najlepsze drużyny. Trzymamy kciuki.