Życzymy spokojnych i obiecujących w przygody upragnionych przez wszystkich nas wakacji. Bądźcie bezpieczni.

5mZakończyła się kolejna edycja konkursu "Apetyt na zdrowie". Od grudnia do marca w roku szkolnym 2017/2018 nadsyłane były zdjęcia wykonane przez uczennice klas trzecich, na których przedstawione są zdrowo skomponowane i własnoręcznie wykonane posiłki. Wszystkie były poprawne i zachęcały do ich skonsumowania. Komisja (w składzie Romana Graczyk, Izabela Remblewska oraz grono dziewcząt z klasy 2a i 2d) była bardzo zgodna w wyborze najlepszych prac.

Oto one:
1 miejsce ex aequo zajęła Patrycja Szymańska z 3b i Marta Wasilewska z 3a,
2 miejsce przypadło Wiktorii Łuczak z 3a,
3 miejsce Patrycji Parzysz z 3a.
Spośród pozostałych prac na wyróżnienie zasługują następujące autorki: Klaudia Biadała 3a, Martyna Kukuczka 3a, Paulina Krzykowska 3a, Zofia Skrzypek 3b, Wanesa Szajstek 3d, Wiktoria Jeske 3b.

Wygranym i wyróżnionym gratulujemy!
Koordynatorka Izabela Remblewska.