Życzymy spokojnych i obiecujących w przygody upragnionych przez wszystkich nas wakacji. Bądźcie bezpieczni.

pulpit jarmark 2018 00616 czerwca 2018r. na Starym Rynku w Poznaniu podczas Jarmarku Świętojańskiego odbył Dzień Dla Hospicjum Palium. Wolontariusze sprzedawali piękne motyle i tym samym wspierali rozbudowę kolejnego już skrzydła hospicjum. Spotkaliśmy tam naszych wspaniałych absolwentów- obecnie uczniów szkół średnich i studentów. Nasza kadra to : Julia Kawicka, Patrycja Parzysz, Patrycja Szymańska i Michał Adamski. Był też gościnnie Dawid. Towarzyszyła nam piękna pogoda, koncerty, mnóstwo różnych atrakcji kulinarnych i artystycznych, przemili ludzie - chętnie uczestniczący w naszej akcji. Za naszą działalność charytatywną otrzymaliśmy specjalne podziękowanie od prof. Jacka Łuczaka. Wszystkim wolontariuszom bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu podopiecznych hospicjum i życzymy wspaniałych wakacji.

Joanna Bobrzyk- koordynator Szkolnego Koła Wolontariuszy