Życzymy spokojnych i obiecujących w przygody upragnionych przez wszystkich nas wakacji. Bądźcie bezpieczni.

23mO tak, wakacje stały się faktem. 22 czerwca uczniowie Gimnazjum nr  11 po raz ostatni pojawili się w szkole na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Poprzedziła ją msza święta odprawiona w kościele p.w. Opatrzności Bożej.

Akademia rozpoczęła się tuż po godzinie 12. Zgromadzona w auli publiczność oklaskiwała uczniów, którzy w ciągu trzech lat nauki zapracowali na szczególne wyróżnienie, jakim jest Srebrna Tarcza. Przed publicznością prezentowali się także uczniowie, których świadectwa zdobił czerwony pasek, ci, którzy nie opuścili ani jednego dnia nauki, a także laureaci wielu różnych konkursów oraz wolontariusze.

Wszystkim gratulowała pani dyrektor Grażyna Lach. Ona również życzyła zebranym udanych i bezpiecznych wakacji.

Nad przebiegiem uroczystości czuwały panie Dorota Szulc i Katarzyna Schiffmann