UWAGA !!! KONKURS 6 lutego 2018 r. mieliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Napisz pracę na jeden wybrany przez siebie temat. Może to być opowiadanie, esej czy rozprawka, praca plastyczna, mem wykorzystując komputer lub nie. Czekamy na wasze prace do końca lutego. Tematów prac szukaj na Stronie Głównej

23I nadszedł ten długo wyczekiwany czas Świąt Bożego Narodzenia. W naszym gimnazjum obchodziliśmy go niezwykle uroczyście.
22 grudnia, we wtorkowy poranek cała społeczność naszej szkoły zgromadziła się w auli. O godzinie 9.00 ksiądz katecheta przeczytał fragment ewangelii o Narodzeniu Pańskim i skierował do nas piękne życzenia. Następnie obejrzeliśmy „Jasełka uliczne”.

Przedstawienie postawiło przed nami ważne pytania dotyczące istoty świąt. Gra młodych aktorów – uczniów klas pierwszych i drugich na wszystkich zrobiła wrażenie. Nad ich przygotowaniem czuwały panie Joanna Niedzielska – Jesionczak i Joanna Leczykiewicz. Autorami scenografii byli pani Joanna Bobrzyk i pan Krzysztof Gąsiorowski. Po występie głos zabrała pani dyrektor Grażyna Lach, która życzyła wszystkim dobrych i pięknych świąt oraz podzieliła się opłatkiem z przewodniczącymi samorządów wszystkich klas gimnazjalnych. Po opuszczeniu auli uczniowie wraz z nauczycielami udali się do sal na klasowe spotkania wigilijne. Dźwięki rozbrzmiewające w różnych miejscach szkolnego budynku świadczyły o radości i zadowoleniu przebywających w nim osób.
Wszystkim jeszcze raz życzymy błogosławionych Świąt.