Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Uwaga! Egzaminy poprawkowe odbędą się 29 i 30 sierpnia (środa / czwartek) o godz. 9.00. Szczegółowy harmonogram zostanie przekazany przez e-dziennik w terminie późniejszym.

Upalna pogoda nie przeszkodziła zegarom naszej szkoły, które wybiwszy godzinę 8.30, pozwoliły organizatorom (p. Marioli Nowak i p. Jarosławowi Zawadzkiemu wraz z uczniami) zaprosić całą społeczność szkolną na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Nie da się ukryć, że samo słońce zaglądało przez okno z zaciekawieniem, ponieważ część artystyczna była przygotowana niezwykle interesująco.

Zadowoleni powinni być szczególnie uczniowie klas pierwszych, którzy zostali przyjęci bardzo życzliwie, a multimedialny pokaz szkoły i jej atrakcyjnych wnętrz na pewno uspokoił niejedną głowę. Piękny wrzesień najprawdopodobniej zapowiada bardzo owocny rok szkolny. Czyż możemy myśleć inaczej? Życzymy wszystkim uczniom i gronu pedagogicznemu dobrego roku pełnego pozytywnych wrażeń oraz satysfakcji
z wszelkich aktywności i sukcesów!