foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Życzymy spokojnych i obiecujących w przygody upragnionych przez wszystkich nas wakacji. Bądźcie bezpieczni.

Gimnazjum nr 11

Najlepsze w Poznaniu

29m9 czerwca br. w naszym Gimnazjum odbył się doroczny Szkolny Koncert Wiosenny. Jak zawsze przyciągnął wielu zainteresowanych Gości oraz społeczność szkolną. Na scenie mogliśmy podziwiać nie tylko naszych uczniów, ale także uzdolnionych  absolwentów naszej szkoły.
Było i do płaczu, i do śmiechu. Wzruszaliśmy się, słuchając m. in. pięknego duetu Julianny Pawlak i Maksa Cieśli w piosence Wodeckiego, pękaliśmy ze śmiechu, widząc współczesną wersję "Romea i Julii", popadaliśmy w zadumę, oglądając etiudę teatralną przygotowaną przez szkolne koło teatralne "NO NAME".

Dzięki współpracy z Radą Rodziców mogliśmy w przerwie zjeść przepyszne ciasta w koncertowej kawiarence, a ponadto podziwiać wernisaż prac uczniów G11.
Popularnością cieszyło się także stoisko Poliny Privalovej z kl. I b, która na zamówienie rysowała pamiątkowe obrazki.
Koncert poprowadzili Daria Chola i Michał Kabat.
Już się cieszymy na następny!

Skarbnik słów niebanalnych

Biblioteka G11

Radiowa Piętnastka

Poradnia Językowa G11

Cyberprzemoc

1% dla szkoły

XV LO

Nabór

2018 Copyright Gimnazjum nr 11 w Poznaniu Rights Reserved