foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA !!! KONKURS 6 lutego 2018 r. mieliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Napisz pracę na jeden wybrany przez siebie temat. Może to być opowiadanie, esej czy rozprawka, praca plastyczna, mem wykorzystując komputer lub nie. Czekamy na wasze prace do końca lutego. Tematów prac szukaj na Stronie Głównej

Gimnazjum nr 11

Najlepsze w Poznaniu

21 października gościliśmy w naszej szkole 22-osobową grupę uczniów z Ukrainy, która przyjechała do Poznania na zaproszenie Fundacji im. Macieja Frankiewicza. Nasi gimnazjaliści wzięli udział w bardzo ciekawych warsztatach, mających na celu przedstawienie podstawowej wiedzy na temat swoich państw.

Spotkaniu towarzyszyły liczne zabawy i konkursy. Dzięki nim polska młodzież dowiedziała się wiele na temat zainteresowań swoich rówieśników z Ukrainy, ich upodobań muzycznych oraz tradycyjnej kuchni naszych sąsiadów. Nasi gimnazjaliści postarali się, aby również ukraińscy uczniowie dowiedzieli się jak najwięcej o współczesnej Polsce.

Była też okazja, aby obie grupy mogły nauczyć się podstawowych zwrotów w języku ukraińskim oraz polskim. Warto podkreślić, że wszystkim uczestnikom warsztatów dopisywał wspaniały humor i niestraszna im była bariera językowa. Z tego spotkania wyszliśmy z przeświadczeniem, że chociaż z pozoru wiele nas dzieli, to tak naprawdę łączy jeszcze więcej.
M. Cieślak

Skarbnik słów niebanalnych

Biblioteka G11

Radiowa Piętnastka

Poradnia Językowa G11

Cyberprzemoc

1% dla szkoły

XV LO

Nabór

2018 Copyright Gimnazjum nr 11 w Poznaniu Rights Reserved