foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Życzymy spokojnych i obiecujących w przygody upragnionych przez wszystkich nas wakacji. Bądźcie bezpieczni.

Gimnazjum nr 11

Najlepsze w Poznaniu

Nasz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr XV od kilku lat jest członkiem stowarzyszenia Memoramus, pielęgnującego pamięć o ofiarach Wschodu. W październiku br. mieliśmy zaszczyt przygotować inaugurację X Projektu Trwała Pamięć Pokoleń. Do naszej szkoły przybyli przedstawiciele blisko 25 szkół z terenu Poznania i okolic – uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy oraz zarząd stowarzyszenia, na którego czele stoi pan Wincenty Dowojna.

Podczas uroczystości obejrzeliśmy filmy i relacje z tegorocznego IX Marszu Pamięci w Katyniu oraz Marszu Żywej Pamięci w Białymstoku. Wysłuchaliśmy też interesującego wykładu pana dra hab. Konrada Białeckiego na temat: „Korzenie radzieckiego totalitaryzmu”. Wyjątkowej oprawy dodały całej uroczystości utwory poetyckie i muzyczne zaprezentowane przez naszych uczniów Gimnazjum nr 11 i XV Liceum Ogólnokształcącego. Nad całością spotkania czuwały panie Danuta Kosztyła z XV LO i Anetta Szklarska z Gimnazjum nr 11.

 

Skarbnik słów niebanalnych

Biblioteka G11

Radiowa Piętnastka

Poradnia Językowa G11

Cyberprzemoc

1% dla szkoły

XV LO

Nabór

2018 Copyright Gimnazjum nr 11 w Poznaniu Rights Reserved