foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA !!! KONKURS 6 lutego 2018 r. mieliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Napisz pracę na jeden wybrany przez siebie temat. Może to być opowiadanie, esej czy rozprawka, praca plastyczna, mem wykorzystując komputer lub nie. Czekamy na wasze prace do końca lutego. Tematów prac szukaj na Stronie Głównej

Gimnazjum nr 11

Najlepsze w Poznaniu

Nasz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr XV od kilku lat jest członkiem stowarzyszenia Memoramus, pielęgnującego pamięć o ofiarach Wschodu. W październiku br. mieliśmy zaszczyt przygotować inaugurację X Projektu Trwała Pamięć Pokoleń. Do naszej szkoły przybyli przedstawiciele blisko 25 szkół z terenu Poznania i okolic – uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy oraz zarząd stowarzyszenia, na którego czele stoi pan Wincenty Dowojna.

Podczas uroczystości obejrzeliśmy filmy i relacje z tegorocznego IX Marszu Pamięci w Katyniu oraz Marszu Żywej Pamięci w Białymstoku. Wysłuchaliśmy też interesującego wykładu pana dra hab. Konrada Białeckiego na temat: „Korzenie radzieckiego totalitaryzmu”. Wyjątkowej oprawy dodały całej uroczystości utwory poetyckie i muzyczne zaprezentowane przez naszych uczniów Gimnazjum nr 11 i XV Liceum Ogólnokształcącego. Nad całością spotkania czuwały panie Danuta Kosztyła z XV LO i Anetta Szklarska z Gimnazjum nr 11.

 

Skarbnik słów niebanalnych

Biblioteka G11

Radiowa Piętnastka

Poradnia Językowa G11

Cyberprzemoc

1% dla szkoły

XV LO

Nabór

2018 Copyright Gimnazjum nr 11 w Poznaniu Rights Reserved