foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W dniu 29.05.2018r. o godz. 17.00 w auli szkolnej odbędzie się wykład z psychologiem, psychoterapeutą Wielkopolskiego Centrum Zaburzeń Jedzenia panią Dorotą Mroczkowską. Spotkanie będzie dotyczyło problematyki: " Jak rozpoznawać, rozmawiać i gdzie szukać pomocy na temat zaburzeń jedzenia". Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Gimnazjum nr 11

Najlepsze w Poznaniu

2Jakie zwierzę najszybciej pokonuje odległość? Dlaczego sowy mają uszy na różnej wysokości i słyszą gryzonia pod grubą warstwą śniegu? Z czym związane są bardzo duże rozmiary głowy sów i jak to się dzieje, że gdy obracają głową, mamy wrażenie, że ona się odkręci? Co sprawia, że sowa leci bezszelestnie i jakie jest wyjaśnienie tajemniczego słowa „ szlara”?

To tylko fragment zagadnień z biologii sów. Puchacz – największa z nich dostojnie spoglądał na zaciekawionych gimnazjalistów. Kto znalazł czas, miał okazję w poniedziałek 7.12.15 posłuchać p. Cieślikowskiego, który w zajmujący sposób opowiadał o prezentowanych drapieżnikach. Poza puchaczem były : płomykówka, jastrząb i sokół.
Organizatorka Elżbieta Urbańczyk.

Skarbnik słów niebanalnych

Biblioteka G11

Radiowa Piętnastka

Poradnia Językowa G11

Cyberprzemoc

1% dla szkoły

XV LO

Nabór

2018 Copyright Gimnazjum nr 11 w Poznaniu Rights Reserved